League Of Legends Bronz Kümesinden Nasıl Çıkarım ?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle efsane lig bronz liginden nasıl çıkabileceğinizi anlatacağım.

Hepiniz aslında diamond gibi platin gibi oynuyorsunuz ama her el troll , feeder , afk geldiği için çıkamıyorsunuz biliyorum :)

Nasıl Çıkarsınız sorusuna gelince :

1- Kendinize bir şampiyon belirleyin bu şampiyon üst koridor ya da orta koridor olsun ve taşıma potansiyeli olan  bir şampiyon olsun bu şampiyonda kendinizi sürekli geliştirin her el onu oynayın örnek vericek olursak Cho Gat'h ben bu şampiyon ile Bronz 5den Altın 5e kadar çıktım yaklaşık 2 haftalık bir sürede sizde Le Blanc , Katarina , Zed gibi şampiyonlarda kendinizi geliştirin ve bu ligden kurtulun.

2- Metayı Takip Edin metada hangi şampiyon güçlü ise onu oynayın metada olmayan hiç kimsenin oynamadığı şampiyonları oynarsanız tabi ki bronz liginden çıkamazsınız.

3- Profesyonel oyuncuların yayınlarını veya Profesyonel maçları izleyin. Bunları izlemek bana ne kazandıracak diye düşünmeyin sakın. Metada hangi şampiyon güçlü nerede ne zaman ne yapılması gerektiğini profesyonel oyunculardan öğrenmeniz lazım.

4- Chatı Kullanmayın gerekirse oyuna girdiğiniz anda tüm arkadaşlarınızı muteleyin. Tabi ki her oyunda yapmayın bunu Seçim erkanında gözünüze kestirdiğiniz bu çok konuşup beni rahatsız edicek gibi düşündüğünüz kişileri muteleyin. Lütfen chatı küfür etmek için , takım arkadaşlarınızın kötü oynayışını onların yüzüne vurarak dahada kötü oynamasını sağlamayın.

5- Oyunda sadece siz iyiseniz takım arkadaşlarınız rakibe göre geride ise yardım etmeye calışın. Moral vermeye calışın. Sakın kötü oynadığında arkadaşlarınıza küfür edip veya rencide edip dahada kötü oynamasını sağlamayın.

6- Oyunu oyun olduğu için oynayın gerisi zaten gelecektir. Klavyenizi skill atmak için kullanın taramalı tüfek gibi küfür etmek için değil !

Bu uyarıları dikkate alırsanız sizde yavaş yavaş yükseleceğinizi hissedeceksiniz.

ŞUNU DA UNUTMAYIN HERKES HAK ETTİĞİ LİGDE BUNLARI SİZDE YAPIYORSANIZ MALESEF SİZDE BRONZDA KALMAYI HAK EDİYORSUNUZ.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder